🇹🇷 Kahve Demleme Kursu (V60, Chemex, Aeropress, Mokapot…)

Kahve Demleme Kursu (V60, Chemex, Aeropress, Mokapot…)

Kahve demlemenin püf noktaları ve demleme ekipmanları

Language : türkçe

Canva Many GEOs

 

Description

Merhaba,


Ben Ersin Overdose Coffee’nin kurucusu ve Kahve Sakal Youtube kanalinin sahibiyim. Beyaz yaka işimi bırakıp kahve işine başlamadan önce kahveye duydugum tutku beni bugünlere getirdi. Overdose Coffee bünyesinde verdigim kurslardan faydalanan onlarca kahve neferi yetistirdim ama bu isi daha erisilebilir yapmak adina online bir kurs yapma karari verdim. Ister kahveye yeni basliyor olun. Ister aktif çalisan ve kendini gelistirmek isteyen bir barista. Bu kurs size yeni bilgiler ve yetenekler katacak.


Peki bu kursta tam olarak ne ögrenecegiz? Kursumuzda üçüncü dalga kahve ile hayatımızda daha çok yer etmeye başlamış demleme yöntemlerinden ve püf noktalarından bahsedeceğiz. Demleme mekanikleri, tarif yapısı, değişkenler ile doğru yaklaşımları öğrenip. V60, Chemex, Aeropress, Syphon gibi demleme ekipmanlarının kullanımlarını öğreneceğiz.


Bu kurs barista olmak isteyen ya da evinde daha iyi kahve yapmak isteyen ama kurslara binlerce lira vermek istemeyenler için çok iyi bir baslangiç kursu hatta kurslara harcayacaginiz paranin bir kismi ile evinize ekipmanlar alip antremanlarinizi bu makine ile yapabilirsiniz.


Bu kurs ile giriş yaptığınız kahve dünyasında kendinizi daha fazla geliştirmek istiyorsanız. Çalışmaları devam eden ileride yayınlayacağımı uzman seviyesinde kurs modüllerimizi takip etmeyi unutmayın.

#demlemekahve #pourover #filtrekahve #v60 #chemex #kalita #origami #frenchpress #mokapot #hario #fellow #comandante #değirmen #niteliklikahve #specialtycoffee #aeropress #bonavita #üçüncüdalga #kahvesakal #demlemekursu #iyikahve #kağıtfiltre #kahvekursu

TurboVPN WW

 

Related Posts

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro
Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker or add this website to your whitelist.

Refresh