Dijital Beden Dili ( Digital Body Language )

Dijital Beden Dili ( Digital Body Language )

Kendi sözsüz iletişiminizi mükemmelleştirirken, sanal dünyada insanların beden dilini nasıl yorumlayacağınızı öğrenin.

Language : türkçe

Note: ?? / 5.0

Description

Kurumsal hayatta mail gönderirken neye dikkat ediyoruz?

Peki, bireysel olarak yazışmalarımızda kelimeler neyi ifade ediyor?

Kullandığımız emojinin bedensel karşılığı ve kelime anlamları karşı tarafta nasıl anlaşılıyor?

Eski denebilecek halde kalan makro ve mikro ifadelerin yerini artık dijital beden dilimiz aldı. Dikkat edilmesi gereken noktaları ifade şeklimiz ile karşılık gelecek şekilde konuşmaya ve ifade etmeye çalışıyoruz.

Kötü bir dijital ilk izlenim, bir işte, bir tarihte veya bir ilişkide şansınızı yok edebilir.

İnternette iyi bir ilk izlenim bırakmak için 0,05 saniyeniz var. Bu 50 milisaniyede birini bağlamanız ve kim olduğunuzu, neden sizinle bağlantı kurması ve güven oluşturması gerektiğini iletmeniz gerekir. Farkında olabilirsiniz, ancak dijital çağda, çoğu zaman ilk izleniminiz biriyle tanışmadan önce gerçekleşir. Sorun şu ki, genellikle profillerinizin ve web sitelerinizin sözlü içeriğine odaklanıyorsunuz. Ancak dijital ilk izleniminiz çok hızlı gerçekleştiğinden – birisi içeriğinizi veya açıklamalarınızı okumadan önce, sözlü olmayan ipuçlarıyla veya dijital vücut dilinizle dikkatlerini çekmeniz gerekir.

Dijital ilk izleniminizin ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa nasıl düzelteceğinizi bir kenara bırakın…

Yardım etmek için buradayım!

En iyi arkadaşınızla konuşurken, Skype videosunda bir toplantı yürütürken veya bir açılış sunumu yaparken rahat görünebilir ve hissedebilirsiniz.

Not: Bu kurs, beden dilinin iletişimin% 93’ü olduğu konusunda aynı eski yorgun (ve sahte!) klişeleri satmayacaktır. Maksimum olumlu kariyer etkisi için size etkili dijital beden dilini kullanmanız, diğer becerilerinizle birleştirmeniz gerektiğini öğretecektir.

Aliexpress IN

 

Related Posts

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro
Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker or add this website to your whitelist.

Refresh