Decluttering – Ev, Ofis, Yaşam Kursu Düzenlemeyi Tamamlayın

Decluttering – Ev, Ofis, Yaşam Kursu Düzenlemeyi Tamamlayın

Hayatınızı Düzenler – Organizasyon, Ev Geliştirme, Minimalist Yaşam Tarzı ve Bilgisayar Düzenleme Teknikleri

Language : türkçe

Note: 4.0 / 5.0

Description

Decluttering – Ev, Ofis, Yaşam Kursu Düzenlemeyi Tamamlayın


Hayatınızı Düzenler – Organizasyon, Ev Geliştirme, Minimalist Yaşam Tarzı ve Bilgisayar Düzenleme Teknikleri


Hayatınızı düzene sokabilir ve evinizin, iş yerinizin, arabanızın ve çevrenizin tadını kendi şartlarınıza göre çıkarmaya başlayabilirsiniz. Dağınıklığınız artık alanınızı ve hayatınızı doldurmak zorunda değil.


Düzensizlik o kadar zor görünebilir ki, başlaması çok zor görünebilir. Bu kurs, bugün Decluttering’e başlamanızı kolaylaştıracak! Üstelik iç çamaşırınızı üst üste koymanız veya çoraplarınızın rengini koordine etmeniz de gerekmeyecek.


Karışıklık hayatımızın her santimini dolduruyor, sadece dolaplarımız ve yatak odalarımız değil, aynı zamanda zihnimiz ve boş zamanlarımız da. Dağınıklık yalnızca gereksiz postalardan ve artık uygun olmayan giysilerden değil, aynı zamanda sosyal medya bildirimlerinden ve daha fazla ürün satın almak için Groupon’dan gelen sürekli e-postalardan da geliyor!


Hayatınızın ve çevrenizin kontrolünü elinize alabilirsiniz. Bu benzersiz, çığır açan kurs, hayatınızdaki tüm karmaşanın gerçek kaynaklarına giderek Decluttering’deki diğer tüm kurslardan daha derine iniyor. Karmaşık olmayan bir hayata sahip olabilirsiniz ve gününüzün çoğuna bağlı gerçek bir farkındalığa sahip olabilirsiniz.


Eğitmenden mesaj


“Decluttering ile ilgili bu kadar çok ders ve kitabın sorunu, iyi fikirleri ve önerileri olmaması değil. Sorun, eğitmenlerin her zaman düzenli ve düzenli kişiler olmaları. Öte yandan, doğal olarak dağınık ve bazen özensizim. Kendim ve benim gibi insanlar için çalışan bir sistem bulmak zorunda kaldım. Benzersiz SelfieSpeak ses Programlama (SSP) oluşturma sistemim, dağınıklığı yaşamanız için bir sistem oluşturacak- sonsuza kadar ücretsiz! ” TJ Walker


TJ Walker burada Udemy’de en çok satan bir düzineden fazla kişisel gelişim kursuna sahipti ve dünyadaki (çevrimiçi ve çevrimdışı) en üretken ve başarılı kişisel gelişim eğitmenlerinden biridir.


TJ ayrıca her öğrencinin sorularına, endişelerine ve sorunlarına zamanında yanıt vermesi ile de tanınır. TJ gerçekten erişilebilir bir eğitmen!Udemy öğrencilerinin bu kurs hakkında söyledikleri:


“Şimdiye kadar çok yardımcı oldu, bu platformdaki kendi kendini zenginleştirme kursunun en iyisi olmasa da en iyilerinden biri.” Lorenzo De Marco


“Basit öğretim tarzından keyif alıyorum. Önemli” eve götürme mesajını “açıklıyor ve şimdi organize etmeye başlamak için pratik ipuçları sağlıyor.” Megan Fencil


“Başlangıçta bunun bir Martha Stewart öğreticisi gibi olacağını düşünmüştüm, ancak bunun yerine doğrudan sağduyu tavsiyeleri harika. Ele alınması gerektiğini hiç düşünmediğim birçok yönü araştırdı ama şimdi anlıyorum. Mükemmel !!! ” Jennifer Douglas


“Hayatımda dağınıklık olduğunu hissediyorum ve öğretmen beni temizlemek için motive ediyor.” Luz LozaDecluttering sürecinize bugün başlamak için lütfen şimdi kaydolun.

Related Posts

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro
Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker or add this website to your whitelist.

Refresh