🇹🇷 A’dan Z’ye Örgü Nasıl Örülür!

A’dan Z’ye Örgü Nasıl Örülür!

Örgü nasıl yapılır konusunda çeşitli Örgü teknikleri öğrettiğim bu eğitim ile Örgü’ye ilk adımı atın.

Language : türkçe

Note: ?? / 5.0

Description

Bu kursta amaçlanan, hiç bilmeyen birini örgü konusunda bilgi ve deneyim bakımından en üst noktaya çıkarmaktır. İlmek nasıl atılır ile başlayıp çeşitli örgü teknikleri, dikim ve kesim yöntemleri ile hobi veya iş olarak gördüğünüz örgü de büyük bir yol katedeceksiniz.


Bu Kapsamlı Kursta A’dan Z’ye Örgü Nasıl Yapılır Öğrenin

  • Örgü Nasıl Örülür

  • Kesme İşlemleri Nasıl Yapılır

  • Dikme İşlemleri Nasıl Yapılır

Örgü, Türk toplumunda kadınların küçük yaşlarda tanıştığı bir uğraştır. Genel anlamda kadınlar yapsa da, bence bu her yaş ve cinsiyetin keyifle vakit geçireceği bir şeydir. Örgü örmeyi hobi olarak yapıp vakit geçirebileceğiniz gibi aynı zamanda meslek gözüyle bakıp el emeği ile yaptığınız örgüleri gelir kaynağı olarak görüp kazançta sağlayabilirsiniz. Örgüye bakış açınız ne olursa olsun, keyifle vakit geçireceğiniz bir uğraş olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

Kadınlar küçük yaşlarda örgüyle tanışmamış olabilir veya erkek olabilirsiniz. Ne olduğunuz ve konumuzun hiç fark etmez. Şu anda ilmek atmayı dahi bilmiyor olabilirsiniz. Hiç meraklanmayın, sizlere en başından başlayarak basit bir şekilde nasıl ilerleyeceğinizi öğretip, harika örgüler yapmanıza vesile olacağım.

Eğitimde direkt atkı, hırka veya herhangi bir bütün örme işlemini göstermemiş olmam, bu kursun eksik olduğu anlamına gelmez. Başlıca öğrettiğim; ters örgü, düz örgü, lastik örgü, cilveli lastik örgü, selanik örgü, pirinç örgü, nohut örgü gibi örgü teknikleri sizleri zaten kazak, hırka, şapka veya diğer örgüleri kolaylıkla örebileceğiniz bir donanımla donatacaktır. Bunları öğrendikten sonra yapmanız gereken tek şey neyi öreceğinize karar vermektir.

Related Posts

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro
Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker or add this website to your whitelist.

Refresh